Červenec 2008

Vtipy

21. července 2008 v 21:35 | Dvojšata |  Ftípky:D
Jdou dvě tatranky po silnici a jednu přejede auto a druhá ji řiká:Vstaň a nedrob!
Leží si guláš v žaludku a najednou letí rum.Guláš kouká ale mlčí.Najednou letí vodka.Guláš kouká ale mlčí.Najednou letí čaj a guláš se zeptá:Co se děje?A čaj odpoví : Ale nějaká párty.Guláš na to:Tak to se tam letím mrknout!!!
Já vám řeknu vtip:Vtip,vtip,vtip. Ha,ha,ha.
Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší? Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.
Přiběhne Pepíček k mamince a říká: "Mami táta se oběsil a visí na půdě". Když maminka vyplašeně vyběhne schody na půdu, zavolá Pepíček: "To byl vtip, táta visí ve sklepě!"
Zajíčku, proč máš tak krátké uši?" "Protože jsem romantik." "Tomu nerozumím." "Včera jsem seděl na louce a poslouchal jak zpívá slavík. Tak jsem se zaposlouchal, že jsem přeslechl sekačku..."
Letí netopýr nocí a najednou prásk - narazí do stromu. Sebere se, srovná křídla a letí dál. Za chvíli zase - prásk do skály. Zatřese hlavou dá si dolů z uší sluchátka a říká: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."
Kohout, pes a vůl přijdou k předsedovi JZD s výpovědí. Ten se diví, proč chtějí odejít a zvířátka vysvětlují. Kohout povídá: "Kokrhám už ve tři hodiny a lidi přijdou do práce stejně až v jedenáct. Koho by taková práce bavila?" Pes povídá: "Já tady přes noc hlídám a lidi si klidně kradou ve dne. Koho by taková práce bavila?" A vůl povídá: "Podívej, předsedo, když jsi tady ty, tak já už tu přece být nemusím."
Zvířátka jela na dovolenou a chovala se jako lidé. Lišák jel s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá!
Skáče blecha z jedné půlky zadku na druhou a říká si:
"Jestli to nepřeskočím, tak jsem v prdeli!"
V ZOO: V kleci u lva je velká cedule s nápisem: Ředitel ZOO prosí: NEKRMTE LVA a pod ní menší cedule: Lev prosí, abyste si nevšímali velké cedule.
Potkají se dvě žížaly a jedna povídá:
"Hele, kde máš starýho?"
"Ale, kluci ho vytáhli na ryby..."
Zvířátka se dohodnou, že nebudou po lese srát a zvolí zajíce, že to bude pečlivě kontrolovat.
Druhý den medvěd strašně potřebuje a vysere se za strom. Jde okolo zajíc. Medvěd ho vidí a aby neměl průser, schová hovno do dlaně.
A zajic se ho ptá: "Co děláš medvěde?"
Medvěd: "Nic".
Zajíc: "Já jenom jestli tady náhodou nesereš!?"
Medvěd: "Ne".
Zajíc: "A co to schováváš v dlaních?"
Medvěd: "Nic."
Zajíc: "Nekecej!"
Medvěd: "Motýla."
Zajíc: "Tak mi ho ukaž."
A medvěd rozevře dlaně a povídá: "Jéé on se posral!"
Letí vrána lesem a vrazí do stromu. Padne na zem, otřepe se a řekne: "Kukuk - Kukuk". Otřepe se teda znova a říká: "Cvirik - Cvirik". Tak se otřepe ještě jednou a říká: "Sakra, já to zapoměla".
Jde kráva po louce a potká zajíce, jak kouří.
Koukne se na něj a řekne:
"Tak malej a už kouří!"
Zajíc típne cígo a řekne:
"Tak velká a bez podprsenky!"
Na břehu řeky sedí zhulený zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, že jsi tak vysmátý?" "Co by? Hulím si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já." Bobr si pořádně šlukne, podplave řeku a když se na druhé straně vynoří, tak je také zhulený na drát. Přijde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře, cos dělal, že jsi takhle v pohodě a pořád se směješ?" "Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budeš taky v pohodě." Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na břeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"
Jde žába na maškarní ples a před tím si dá do úst šlehačku.
Přijde tam a želva se žáby ptá: "Za co tu jsi??" Žába zmáčkne hubu a řekne: "Za beďara!!"
Může slon chodit do základní školy?

Nemůže, protože neprojde dveřmi.
A může slon chodit na střední školu?
Nemůže, protože nevychodil základku.
Hrají si blecha a slon na schovávanou.Slon piká a blecha se mu schová do prdele.Slon kouká za roh,kouká za druhý,hledá,hledá nemůže ani za boha blechu na jít a tak zakleje A je v prdeli!Blecha vyleze a povidá :Ty ses díval!
Sedí dvě mouchy na hovně a jedna říká druhé:
"To je dobrůtka, co?"
Druhá se vzteká:
"Nemluv na mě, smrdí ti z huby!"
Potká stará blecha mladou a ta se úplně třese zimou.
"Prosím tě, co je to s tebou?"
"Ale, chtěla jsem se trochu zahřát, tak jsem vlezla hajnému do vousů a on celý den jezdil po revíru na motorce a to jsem sakra vymrzla."
"No jo, to je hned vidět, že jsi ještě mladá. To si musíš vlézt nějaký mladý holce do kalhotek a uvidíš jaký tam je teplo."
Po nějaké době se opět sejdou a mladá je zase úplně zmrzlá.
"Proč jsi mě neposlechla?" říká stará. "Ale já jsem to udělala přesně tak, jak jsi mi radila. Vlezla jsem holce do kalhotek, tam ti bylo takový teploučko, že jsem hned usnula. No a pak jsem se probudila hajnému ve vousech a zase jel na motorce!"
Potká žába čápa a ptá seho:
"Ahóóóóój čááápééé!!!! Cóóó tááááádýýýýý dělááááááš???"
"Hledám žábu s velkou hubou."
"Tady žádná není."
Dostanou se alkoholik, kuřák a teplouš do ráje. Moc ale prosí boha aby jim dal jěště jednu šanci. Bůh souhlasí, ale jen pod podmínkou, že jednou zhřeší a umřou. Tak teda, že jo. Tak teda odejdou. Tu alkoholik vidí pivo, přemáhá se, přemáhá, ale nedá mu to. Napije se a sekne to s ním. Jdou teda kuřák a teplouš dál. Když tu vidí kůřák nedopalek na chodníku. Přemáhá se, přemáhá, ale nakonec odolá. V tom mu teplouš říká "Ještě, že ses pro to žváro senehnul, to by jsme už byli dávno mrtví."
Babička seděla na pláži, kde si její vnouček ve slunečním kloubouku a župánku hrál s kyblíčkem a lopatkou a plácal bábovičky. Najednou se objevila obrovská vlna, která zalila pláž a když vtekla zpět do moře, vzala vnoučka s sebou. Babička padla na kolena a začala se modlit:
"Ó, Bože, prosím, vrať mi mého vnoučka. Je to tak nevinné stvoření, tak sladký chlapec, tak báječné dítko." Jako zázrakem se přihnala další velká vlna a zanechala po sobě vnoučka přesně na původním místě, v župánku a s lopatičkou a kyblíčkem. Babička obrátila oči k nebesům, rozhodila rukama a říká naštvaně:
"A co kloubouček..."
Sedí babka v baráku a má vody až po kotníky. Přijdou za ní hasiči a povídají, že musí okamžitě pryč. Ale ona jim odpoví, že jí Bůh slíbil, že ji zachrání. Přišli druhý den a vody po kolena.
"Ale teď už musíte jít, babi," říkají hasiči. Ale ona zase, že jí Bůh zachrání. Přijdou potřetí a dům je zbořený. Babka mezitím odchází do nebe za Bohem a když se s ním setká, povídá mu: "Vždyť jsi mi slíbil, že mi pomůžeš."
Bůh ji odpoví: "Ty huso jedna hloupá, vždyť jsem ti tam poslal dvakrát hasiče!"
Inspektor navštíví hodinu němčiny. Mladá hezká učitelka v minisukni píše na tabuli věty k překladu. Pepíčkovi nechá přeložit větu, kterou právě napsala na spodní část tabule. Pepíček překládá:
"Páni, to je ale krásná pr*elka."
Paní učitelka se rozčílí, a pošle Pepíčka na chodbu. Ten se na odchodu otočí k inspektorovi:
"Když to nevíte, tak alespoň tak blbě nenapovídejte."
Sněhurka přijde do opuštěné chaloupky a tam vidí: sedm mističek s kaší. Postupně všechny ochutná a až teprve tu sedmou sní. Přijde do ložnice, všechny postýlky vyzkouší a až teprve v sedmé usne. Zanedlouho přijdou trpaslíci. První řekne: "Mně někdo ochutnával moji kaši." "Mně taky," řekne další "A mně ji někdo sněd." řekne ten sedmý. Přijdou do ložnice a první řekne: "Měkdo mi ležel v mé postýlce." "Mně taky," "Mně taky" řeknou ostatní trpaslíci. Jenom sedmý říká: "Tak kluci, zhasnout a jde se spát."
Jde cikan k doktorovi a povida:
"Doktore mam kudlu v zadech zachrante me." Doktor na to:
"Ale uz mam po pracovni dobe."
"Ale doktore, me to hrozne boli."
Doktor se zamysli vytahne kudlu ze zad, pichne mu ji do oka a rekne.
"Jdete na ocni, tam maji do sedmi."
Příde paní za gynekologem a stěžuje si, že
při erotických hrátkách jí uvázl vibrátor
velmi hluboko a nedá se vytáhnout. Lékař ji
prohlídne a říká: "Mám pro Vás dvě zprávy:
1: Je to tak hluboko, že se to nedá vyndat!
2: Když už jsme tam byli, tak jsme mu aspoň vyměnili baterky...

Avril Lavigne-o ní

10. července 2008 v 12:58 | Aneta |  Avril

Avril Lavigne

Avril se narodila 27.9.1984 v Kanadě. Od svých 2let do 10let zpívala ve sboru a v 13letech začala skládat vlastní textíky a hrála na kytaru. Kromě kytary hraje na klavír a bicí.
V roce 2002 vydala CD "Let Go"
V roce 2004 vydala CD "Under my Skin"
A v roce 2007 zatím poslední CD "The Best Damn Thing"

Avril je kromě zpěvačky a textařky i herečka, modelka, módní návrhářka-založila svoji značku Abbey Dawn.

2 roky žije se svým manželem Deryckem Whibleyem z kapely Sum 41.

Avrilino tělo zdobí 2 TATTOO: "D" v srdíčku a hvězdička. Jinak zbožňuje veškerý nalepovací tetovka.
A v pupíku má piercing.

Avril Lavigne

About me

10. července 2008 v 12:23 | Aneta |  My

Me and me and me and ... xD

...tgžhe hello ! :-D já sem Aneta,jing přezdífka ot mý nejlepší kámošky e Anndy Mojito,na coš nevim jg sme přišly xD hmm jing sem z obce mezi Svitavama a Letovicema,momentálně e mi 14,coš znamená žhe mi příští rok bude 15 :-D jing mám modrý vočadla,vyzrzlý vlasi tmavje hnědou podbarvený xD jo a na nose spoustu pih :-D jing zbožňuju hudbu Avril a THáček a podobných...(Sum 41, Fall Out Boy a uš nevim xD) a celkem ráda čtu Stmívání a Darrena Shana a Letopisy Narnie a Murphyho Zákony coš jistě nevíte co to e ae e to nejvječí pr*el xD jo a tgy mám děsně ráda RDčko (Red Dwarf - Červený Trpaslík,seriál britské BBC xD) a jing uš nevim xD to by bylo asi tg fše o mě xD

...joo a Dennda,moe nejvíc kámoška,má téš bloček : ...KLIK

EMO

9. července 2008 v 23:27 | jedna slečna
I když Emo nejsem moc se mi to líbí a obrázky které jsou namalovány k tomuto tematu opravdu sedí!!! Ty povídky a příběhy které jsem slyšela nebo si přečetla někdy vzbuzují obdiv,lítost a někdy i ne zrovna dobry pocit jsou opravdu zajímavé kde se lidi zamilují a pro druhého umírají!!! A tak smutné příběhy co o tom jsou hm to je opravdu obdivuhodné!!! A nesmím zapomenout na básničky třeba:
Milovat znamená trpět, toužit a předstírat! Trpět ze štěstí druhého, toužit po tom, kdo nikdy nebude náš a předstírat smích, když srdce krvácí!:-(
Láska je to čemu dobrovolně dovolujeme, aby nám ubližovalo…
Láska je nejkrásnějsí trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...
Lucka